Moja Škola Života

Vítame ťa vo virtuálnej škole AURACENTRUM!

Naša nezávislá, virtuálna škola je ŠKOLA PRE VŠETKÝCH, nezávisle od toho, na akej duchovnej úrovni si, akého si pohlavia, pôvodu, nezávisle od tvojej farby pleti, náboženstva, či neveríš, veríš, alebo či už vieš.

 

NÁŠ CIEĽ:

Naším cieľom je, aby sa konečne každý dostal k tým informáciám, na fyzickej, duševnej a duchovnej úrovni, ktoré sa vynechali z klasickej výučby.

 

Študentom našej virtuálnej školy sa môže stať hocikto, kto by sa chcel pripraviť na nový, oveľa zdravší, bezpečnejší, vyrovnanejší, šťastný, bez stresový život, ktorý môže byť automaticky dosiahnuteľný pre každého, kto bude schopný zbaviť sa všetkých starých energií, a dokáže prijať nové energie s oveľa vyššou rezonanciou. K tomu je nevyhnutná transformácia.

Myslím si, že každý z Vás súhlasí s tým faktom, že v dnešnej dobe neexistuje na Zemi človek, ktorý by sa netrápil nejakým telesným alebo duševným problémom. Našťastie väčšina z nich vie o svojich problémoch a o ich príčinách, ale sami bez cudzej pomoci nie sú schopní ich vyriešiť. Hlavnou príčinou je nedostatok informácií. Bohužiaľ človek vie o sebe veľmi málo. Doposiaľ len hŕstka ľudí vie, ako to v skutočnosti funguje, a ako funguje svet okolo nich, v ktorom žijú.

Len málo ľudí verí a ešte menej z nich naozaj vie, že okrem fyzického tela, má aj telo energetické, ktoré je priamo späté s Univerzom, ako aj o tom, že stav tohto energetického tela určujeme my sami svojimi myšlienkami, úmyslami a skutkami. Viem, že nedôverčivosť, neistota a strach sú veľké. V ľuďoch je veľa pochybností a nedostatok sebadôvery. Je možné, že aj Ty máš pár vecí, ktoré by si rad zmenil k lepšiemu.

V tomto Ti poskytne obrovskú pomoc naša stránka, kde každý môže dostať informácie a odpovede o tých témach, a otázkach, ktoré sú potrebné k tomu, aby sme sa dozvedeli o tom kto sme my v skutočnosti, ako fungujeme, ako funguje svet okolo nás, čo tu vlastne hľadáme na Zemi, a vôbec v celom Univerze, aké máme úlohy, poslanie a ako dokážeme znásobovať a používať vlastnú duchovnú, duševnú a fyzickú silu. Konečne sa môže každý dostať k tým pravdám, ktoré vo svete starých energií naši vodcovia snažili sa utajiť pred ľudstvom. Teraz už je tu čas na to, aby sa tieto staré energie, so svojimi starými systémami skončili.

Keď niekto hľadal, aj doteraz mal možnosť dostať sa k niektorým informáciám z kníh, z prednášok, kurzov, alebo pomocou internetu. Môžeme ich brať ako kúsky skladacej hry puzzle, ktoré začali zbierať zobúdzajúce sa duše. Tu môžu nastať veľké problémy, keď z tých pozbieraných kúskov sa nevyskladá nejaká pochopiteľná časť toho celého obrazu. Viackrát sa stane, že tie nové, nepochopené informácie vyvolajú, u tých zobúdzajúcich sa duší, ešte viac nezodpovedaných otázok a tým spôsobia chaos vo vedomí. Dôvod toho chaosu, môže byt nedôslednosť, nepripravenosť na tieto novo získané informácie. Chýbajú len pevné základy.

Naša virtuálna škola má 3 hlavné predmety. Telo, Duša a Duch. Tieto tri hlavné predmety spája jeden spoločný menovateľ, a to je ENERGIA.

Pre koho sme vytvorili našu školu?

Naša škola života nepatrí pod školskú správu, a ani nie je podporovaná žiadnymi štátnymi dotáciami. Je to škola pre ľudí ktorí sa chcú dobrovoľne oslobodiť od starých predsudkov. Škola ktorá dá vášmu bytiu nový rozmer. Môžete sa spýtať, že komu by sa oplatilo so svojimi životnými skúsenosťami znovu sa zapísať do školy, aj keď je to len virtuálnym spôsobom. Veľmi dobre vieme, že veľa ľudí si môže myslieť o sebe, že aj vo fyzickom svete, aj vo svete energií aj spirituálne má už toľko skúseností, že bez problémov dokáže prežiť zvyšok transformačného obdobia, v ktorom sa momentálne nachádzame. My nechceme pomôcť len v prežití. Chceme pomôcť všetkým dušiam a aj tým duchovne vyvinutým starým dušiam, ktoré naozaj cítia v sebe obrovskú silu, ale boh vie prečo, zatiaľ sa im nepodarilo aktivovať svoje vnútorné energie, zatiaľ nedokázali dosiahnuť žiadne výrazné výsledky vo svojom živote. Niečo im chyba k celistvosti.

Chceme pomôcť aj tým duchovne vyvinutým starým dušiam, v ktorých driemu vážne schopnosti a danosti, a nedokážu, alebo majú strach zobudiť ich a používať so zodpovednosťou. Stvoriteľ, Univerzum a Nová zem potrebujú tieto danosti a schopnosti k učeniu, liečeniu a k vývoju ekologických technológií, jedným slovom, potrebujú spolutvorcu.

Pomôžeme Ti k naplneniu tvojho poslania.

Keď Ťa trápi nejaká konkrétna choroba, možno že ti vieme pomôcť. Je dobré že vieš, že ťa nikto iný nevie vyliečiť, iba TY sám. Nasmerujeme Ťa a poradíme Ti ako sa vyliečiš sám. Dnes už vlastníme všetky vedomosti, pomocou ktorých sa môžeš zmeniť na plnohodnotného, a môžeš sa stať ešte užitočnejším pre svoje okolie a pre celé Univerzum.

Už nás je viac, ktorí sa určitý čas pohybujeme na ceste vedomého osobného rozvoja, a aj ty sa môžeš stať súčasťou tohto zázračného cestovania. Naša nezávislá virtuálna škola ti poskytne užitočné informácie, s pomocou ktorých môžeš prísť na chyby, ktoré robíš proti sebe, a čo je najdôležitejšie, aj na to, ako ich môžeš odstrániť a opraviť. Možno máš ten pocit, že nepotrebuješ túto pomoc a že svoje bremená dokážeš niesť sám. Rád trpíš, neveríš týmto veciam alebo Ťa táto možnosť z akéhokoľvek iného dôvodu neosloví. V tom prípade Ťa prosím, aby si sa rozhliadol medzi svojimi známymi, príbuznými, priateľmi alebo nepriateľmi. Tomu, koho môže táto naša ponuka osloviť, pošli informáciu o našej škole života.

Už týmto skutkom môžeš prispieť určitým spôsobom k zlepšeniu nášho sveta. Aj keď Ťa táto téma zaujíma, nenechávaj si to len pre Seba a podeľ sa s ostatnými.